توسعه تجارت راهبرد اندیشه

شرکت " توسعه تجارت راهبرد اندیشه " که در سال 1395 بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده ، با بیش از یکسال فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت فروش و اجاره صفحات لمسی شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختها و ارائه بهتر خدمات تلاش و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین گام بردارد .
یکی از فعالیت های شرکت توسعه تجارت راهبرد اندیشه، ارائه خدمات اجاره صفحات لمسی جهت شرکتها و ادارات و نمایشگاهها و... می باشد .
توسعه تجارت راهبرد اندیشه نماينده رسمي و انحصاری شرکت نوآوران هزاره سوم ( برند پارس تاچ ) در زمینه ی فروش و اجاره صفحات لمسی می باشد که خدمات را با كيفيتي عالي و غير قابل رقابت ، به مشتريان ارائه مي كند. از طرف ديگر، وجود مركز خدمات پس از فروش ، به همراه ضمانت معتبر، شرکت توسعه تجارت راهبرد اندیشه را به عنوان يك پيشگام در ارائه خدمات و سرويسهاي ويژه به مشتريان خود ، به همگان معرفي نموده است.
در پایان امید داریم که در مسیر تعالی و بهبود همراهتان باشیم و نام درخشان شما را بعنوان برگ زرین دیگری از افتخارات خود ثبت نماییم.

چرا از تترا اجاره کنم؟

کادر مجرب و متخصص و متعهد

طراحی سفارشی کاتالوگ الکترونیکی ( نرم افزار)

قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه نرم افزار

کوتاه ترین زمان برای تهیه نرم افزار

حمل رایگان

همکاری در حمل از مبدا تا مقصد

طراحی فیزیکی نوین و به روز و مناسب برای مشتریان

خدمات ویژه پس از اجاره دستکاهها

استفاده از سخت افزارها و امکانات به روز و منطبق بر نیاز روز مشتریان

پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری

یکی از چالشهای بزرگ اجاره ی سیستمهای لمسی برای افرادی که به تازگی با این ابزار آشنا شده اند؛ برنامه ریزی و ساخت محتوای تخصصی و قابل استفاده روی کیوسک متناسب با نیاز می باشداز آنجا که برنامه نویسی برای کیوسک بسته به نوع و محل کاربرد، ملاحظات ساختاری قابل تاملی داردبسیاری از مشتریان به علت عدم آشنایی با نحوه ی برنامه ریزی این دستگاهها، علی رغم اطلاع از مزایای آنها ،از بهره مندی از این سیستمها صرف نظر می کننددر حالیکه تترا به پشتوانه ی ظرفیت تخصصی بالا در حوزه طراحی آمادگی دارد علاوه بر تامین سخت افزار، نرم افزارهای مورد نیاز مشتریان را به بهترین شکل ممکن طراحی و تحویل نماید.قابلیتهای نرم افزاری موجود، پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مخاطبان بوده و حوزه های مختلفی شامل کاتالوگ الکترونیک، تکریم ارباب رجوع، مولتی مدیا، اطلاع رسانی، نشر محتوا، نظر سنجی، پرداخت الکترونیک و بسیاری از قابلیتهای دیگر را در بر می گیرد.

تخفیف ویژه طراحی نرم افزار به اجاره کنندگان

حتی اگر اخذ خدمات طراحی کاتالوگ و محتوای الکترونیک برای استفاده روی کیوسک لمسی و سایر سیستمهای اینتراکتیو، از سایر منابع برای مشتریان امکان پذیر باشداین طراحی صرف نظر از مدت زمان استفاده از آن، هزینه های ثابتی را داردحال آنکه با توجه به محدودیت منابع مشتریان هنگام اجاره، استفاده از خدمات و محصولات با کیفیت در حوزه ی طراحی نرم افزار، مقدور نمی باشدبا توجه به رویکرد تترا در حوزه ی مشتری مداری، محتوای نرم افزاری نسبت به زمان سفارش خرید از 50% تا 80% تخفیف با شرایط ویژه برای رویدادهای موقت ارائه می گردند.

خدمات رسانی در کوتاه ترین مدت ممکن

به طور خلاصه، حتی اگر کمتر از 48 ساعت تا شروع رویداد شما زمان باقی است می توانید علاوه بر امکان آماده سازی سخت افزار، برای طراحی کاتالوگ الکترونیک با قابلیت به روز رسانی برخط نیز روی ما حساب کنید. ارائه خدمات در این بازه ی زمانی، بدون در اختیار داشتن زیرساختهای قدرتمند و پیچیده نرم افزاری و سخت افزاری و بدون در اختیار داشتن نیروهای متخصص در حوزه ی طراحی، امکان پذیر نیست.

حمل و نقل و راه اندازی

از بزرگترین دغدغه های اجاره کنندگان سیستمهای لمسی، حمل و نقل و راه اندازی آنها خصوصا در رویدادهای نمایشگاهی است.

تترا آمادگی دارد در صورت تمایل مشتریان، در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، با شرایط ویژه در حمل و نقل و راه اندازی سیستمها همراه مشتریان باشد.

ارائه تخصصی خدمات

کسب وکارهایی که با محوریت یک گروه کالا یا خدمات شکل می گیرند، علی رغم وجود تشابه های ظاهری، تفاوتهای عمیقی دارند. در بسیاری از موارد، تفاوت فرایندهای کسب و کار در بخش تولید محصول و خدمات مبتنی بر همان محصول، به قدری زیاد و عمیق است که مدیریت هر دوی آنها به طور توامان، در بسیاری از موارد امکان پذیر نیست. برای مثال تجارت اصلی در کارخانه ی تولید خودرو و آژانس توریستی کرایه ی اتومبیل ، در نگاه اول با محوریت اتومبیل صورت می گیرد. اما نمی توان مدعی شد هر تولید کننده ی خودرو، می تواند در کسب و کاری مانند کرایه ی اتومبیل ورود کرده و سربلند بیرون بیاد.
تترا ضمن بهره مندی از توان، دانش و تجربه ی برترین برند فعال در حوزه ی طراحی و ساخت سیستمهای لمسی در ایران، به عنوان همکار پارس تاچ در بخش فروش و همچنین نماینده ی انحصاری پارس تاچ در حوزه ی اجاره، تمرکز خود را بر ارائه تخصصی خدمات اجاره و فروش سیستمهای لمسی قرار داده و مفتخر است به عنوان ارائه کننده ی تخصصی ترین خدمات در حوزه ی اجاره سیستمهای لمسی، به توسعه ی کیفیت خدمت رسانی در سازمانها و بهبود کسب و کار شرکتها و مشاغل، کمک رسانی نماید.

بالا
WooCommerce Themes Free